Polska Izba Branży Pogrzebowej

Dalsze losy nowej ustawy

Środa, 03 sty 2024 11:20

W dniach 3-4 lutego 2024 roku zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu branżowym Polskiej Izby Branży Pogrzebowej z przedstawicielami Nowego Rządu. Spotkanie zostanie podzielone na dwie części - konferencję poświęconą dalszym losom nowej ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych oraz część szkoleniową.

Dalsze losy nowej ustawy

3 lutego 2024 roku spotkamy się w Warszawie aby wspólnie porozmawiać o problemach nurtujących branżę funeralną. Pierwsza część spotkania poświęcona będzie m.in. losom nowej ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych, a obecni na niej będą wydelegowani przedstawiciele nowego rządu.

 

Drugą część spotkania poświęcimy rozmowie na temat wspierania klientów w żałobie oraz wsparcia psychologicznego pracowników branży. Obecna podczas spotkania Pani Elwira Liegman - dyrektor Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja, przybliży Państwu zasady funkcjonowania Centrum oraz opowie o możliwościach niesienie pomocy na wielu płaszczyznach.

 

3 lutego zaproponujemy Państwu także spotkanie z przedstawicielami firmy BioClean - świadczącej specjalistyczne usługi sprzątania i dezynfekcji, których celem jest skuteczne zahamowanie ryzyka zakażenia w lokalach mieszkalnych, obiektach gospodarczych czy zakładach pracy.

Na zakończenie (4 lutego) proponujemy Państwu szkolenie z zakresu Marketingu w zakładzie pogrzebowym/Kontaktu z mediami.

 

 

Liczba miejsc ograniczona. Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.  Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjęcia zgłoszenia.

 

Więcej informacji pod nr telefonu 798 198 997 / biuro@polskaizbabranzypogrzebowej.com

 

Miejsce spotkania - Warszawa, V Hotel ul. Kosmatki 8

Załączniki

Galeria Zdjęć

Polecamy

eMOCja Fundacja Medycyny Prenatarnej Flotex Federacja Przedsiębiorców Polskich Ikars GB Toyota Okęcie Grupa MTP Magazyn Omega Życie Warte Jest Rozmowy MB Motors