Rabat na zakup paliwa

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Polska Izba Branży Pogrzebowej w 2022 roku kontynuuje współpracę z Flotex Polska. Dzięki nawiązanej kooperacji wszyscy Członkowie PIBP mogą skorzystać z preferencyjnych rabatów na zakup paliwa na stacjach ORLEN, BLISKA, SHELL, BP oraz AMIC.

Nawiązanie współpracy z Flotex Polska jest niezwykle proste i wymaga minimum formalności. Flotex Polska nie stosuje żadnych uciążliwych zabezpieczeń – wystarczy wypełnić e-wniosek i przejść krótką procedurę, a otrzymane karty umożliwią bezgotówkowy zakup paliw do firmowych samochodów na stacjach Orlen, Shell, BP oraz Amic w całej Polsce.

Oszczędność na paliwie do samochodów służbowych – rabaty w wysokości 11 gr za każdy zatankowany litr paliwa na stacjach Shell i BP oraz 10 gr za każdy zatankowany litr paliwa na stacjach Orlen. Na stacjach AMIC oszczędzisz na każdym zatankowanym litrze paliwa 10, 30 a nawet 50 gr w stosunku do uśrednionej ceny obowiązującej na stacjach największych koncernów paliwowych na terenie Polski. Im więcej jeździsz, tym więcej zyskujesz.

Ale są też wiadomości pomyślne dla branży. Jedna z firmy proponuje trumnę z szy-bą w wieku i transparentne worki, które umożliwią zakładom pogrzebowym speł-niać prośby rodzin o umożliwienie identy-fi kacji zwłok covidowych.

Korzyści:

 • Oszczędność na paliwie do samochodów służbowych – rabaty w wysokości 11 gr za każdy zatankowany litr paliwa na stacjach Shell i BP oraz 10 gr za każdy zatankowany litr paliwa na stacjach Orlen. Na stacjach AMIC oszczędzisz na każdym zatankowanym litrze paliwa 10, 30 a nawet 50 gr w stosunku do uśrednionej ceny obowiązującej na stacjach największych koncernów paliwowych na terenie Polski. Im więcej jeździsz, tym więcej zyskujesz.
 • Dostęp do portalu pozwalającego sprawdzić m.in. dokonane transakcje;
 • Karty paliwowe bez względu na to, jak długo istniej firma czy iloma samochodami dysponuje;
 • Bezpłatny dostęp do naszej usługi „Mapa cen” pozwalającej tankować na najtańszych stacjach;
 • Możliwość wniesienia opłat za przejazd płatnymi odcinkami autostrad A1, A2 i A4 za pomocą kart paliwowych;
 • Punkty VITAY, PAYBACK, Club Smart, Driver Club – wyjątkowo w ramach oferty Klienci mogą zbierać punkty nawet za tankowanie podstawowego rodzaju paliwa na stacjach Orlen. Punkty można zbierać również na stacjach BP, Shell oraz AMIC.
 • Możliwość wyboru kart: imiennej, na nr rejestracyjny lub na firmę;
 • Możliwość skorzystania z naszych dodatkowych usług
 • (m.in. ubezpieczenie firmowe i indywidualne, usługa mobiParking, usługa mFLOTA, usługa GPS).
  (m.in. ubezpieczenie firmowe i indywidualne, usługa mobiParking, usługa viaToll prepaid, usługa mFLOTA, usługa GPS)

  Aby skorzystać z oferty:

Wejdź na stronę:

www.flotex.pl/promocja

Wpisz dane do kontaktu

Wprowadź kod promocyjny: PIBP2018

Na podany adres e-mail otrzymasz link do e-wniosku o wydanie kart flotowych. Wypełnienie wniosku nie potrwa dłużej niż 10 min.

Abyśmy mogli wypełnić za Państwa e-wniosek podczas rozmowy telefonicznej proszę dzwonić pod nr +48 667-946-304.

Osoba do kontaktu:

Wojciech Maryjka, tel. 667-946-304, e-mail: wmaryjka@flotex.p

Previous Post
Next Post