Konferencja Zmiany w prawie pogrzebowym

Konferencja zmiany w prawie pogrzebowym

Ustawa 2023
Wzrost zasiłku pogrzebowego

Polska Izba Branży Pogrzebowej jako inicjator i konsultant prac związanych z nową ustawą pogrzebową, która ma wejść w życie w 2023 roku, zaprasza Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowej  konferencji z udziałem prelegentów reprezentujących organy administracji państwowej.

Na konferencji wysłuchamy Pana Ministra Wojciecha  Labudę, pełnomocnika prezesa rady mistrzów , który bezpośrednio odpowiada  za przygotowany projekt nowej ustawy pogrzebowej. Do kwestii wzrostu zasiłku pogrzebowego odniosą się z kolei Minister Artur Soboń oraz  Prezes ZUS Pani Gertruda Uścińska. Państwową  Inspekcję Pracy  reprezentował będzie Jakub Chojnacki Dyrektor Departamentu Nadzoru i Kontroli, który poruszy temat legalności zatrudnia w branży pogrzebowej oraz bezpieczeństwa pracy w zakresie biologicznym.

Po konferencji zapraszamy Państwa na uroczystą kolację przy muzyce na żywo. Będzie to doskonała okazja na rozmowy i wspólną integrację.

Kolejnego dnia przygotowaliśmy dla Państwa dwa szkolenia, które poprowadzą wybitni specjaliści z zakresu psychologii oraz eksperci z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Harmonogram Konferencji

Sobota 3.12.2022

10.30 – Państwowa Inspekcja Pracy –  legalność zatrudnienia w branży pogrzebowej oraz bezpieczeństwo pracy w zakresie biologicznym, w tym SARS- CoV2.

12.00 – Minister Wojciech Labuda –  zmiany w prawie pogrzebowym, terminy wejścia w życie nowych przepisów.

13.00 –  Przerwa kawowa

13.30 –  Ministerstwo Finansów – Minister Artur Soboń,  ZUS – Prezes Pani Gertruda Uscińska  – wzrost zasiłku pogrzebowego.

14.30 – Obiad

19.30 – uroczysta kolacja z muzyką na żywo 

Niedziela 4.12.2022

10.00 – 12.00 – Ksiądz Tomasz Trzaska i Halszka Witkowska – eksperci Biura ds. Zapobiegania Samobójstwom Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, portal Życie warte jest rozmowy – szkolenie z zakresu wspierania klientów w żałobie po śmierci bliskiej osoby w wyniku samobójstwa (klient wrażliwy)

12.00 – Przerwa kawowa 

12.30 – 14.00 –  Monika Maj Osytek – dr nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, ekspert ds. komunikacji niewerbalnej, trener umiejętności poznawczych, psychopedagog.-  Jak nawiązać poprawne relacje na linii zakład pogrzebowy – klient wrażliwy (wpływ pandemii covid 19 na utrudnienie relacji); Skuteczna komunikacja interpersonalna – jak budować trwałe relacje z pracownikami.

 

Previous Post
Next Post