Dołącz Do Nas

Dlaczego warto należeć

DO POLSKIEJ IZBY BRANŻY POGRZEBOWEJ

  • Pomoc prawna

Zapewniamy dostęp do najnowszych aktów prawnych i ich wykładni. Świadczymy pomoc prawną w zakresie porad prawnych oraz przygotowywania pism do urzędów i sądów. Reprezentujemy interesy członków Izby w urzędach administracji publicznej i samorządowej. Interweniujemy w ich imieniu w ZUS-ie, KRUS-ie, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, ZOZ-ach, Prokuraturach i wielu innych instytucjach.  

  • Specjalne ceny dla Członków PIBP

Izba nawiązała szereg aliansów handlowych m. in. z Mercedes Polska, Toyota czy koncernami paliwowymi, co przekłada się na znaczne upusty przy zakupach dla naszych Członków.

  • Certyfikaty i referencje

Nadajemy członkom Izby certyfikaty i wystawiamy listy referencyjne. Wspieramy
w przetargach.

  • Stały dostęp do informacji

Członkowie PIP mają zapewniony stały dostęp do informacji branżowych, zarówno dzięki konsultacji z Biurem PIBP, jak i poprzez stronę internetową oraz Facebook

  • Pomoc w podnoszeniu kwalifikacji

Organizujemy kursy oraz szkolenia dla przedsiębiorców pogrzebowych i zarządców cmentarzy umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych i uzyskiwanie certyfikatów. 

  • Promocja

Nasi Członkowie mogą bezpłatnie prezentować swoje usługi i wyroby na naszej stronie internetowej, poprzez Newsletter PIBP  oraz na zjazdach branżowych. Dzięki nowej wyszukiwarce firm i skutecznemu pozycjonowaniu klientom łatwiej będzie odnaleźć zakład pogrzebowy lub wytwórczy Członka PIBP.

  • Integracja środowiska

Organizujemy zjazdy, spotkania i imprezy branżowe.

  • Prestiż

Izba jest  bierze udział w organizowaniu pogrzebów najważniejszych osób w kraju, pochówku ofiar największych tragedii – m.in. większości ofiar katastrofy smoleńskiej,
w tym Pary Prezydenckiej, ofiar pożaru hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim,. Nasi członkowie mają zaszczyt organizowania pogrzebów najważniejszych osób w Państwie: bohaterów narodowych, noblistów, polityków, ludzi kultury i nauki. 

Zdecydowałeś się ? Pobierz deklarację