Polska Izba Branży Pogrzebowej

Możliwości finansowania rozwoju firmy w 2023 roku

Środa, 15 lut 2023 13:16

Zapraszamy serdecznie na nasze pierwsze w tym roku spotkanie branżowe, podczas którego poruszymy temat nowelizacji kodeksu pracy oraz porozmawiamy o możliwościach finansowania rozwoju firm w roku 2023. 4 marca 2023 roku widzimy się w Warszawie

Możliwości finansowania rozwoju firmy w 2023 roku

Nasze marcowe spotkanie rozpoczniemy wystąpieniem Pani Profesor Grażyny Spytek-Bandurskiej - eksperta prawa pracy, przewodniczącej komitetu HR Federacji Przedsiębiorców Polskich. Pani Profesor opowie zebranym o najważniejszych zmianach w kodeksie pracy oraz wynikających z nich obowiązkach. W swojej prelekcji zapozna uczestników także z możliwościami refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy przez Powiatowy Urząd Pracy.

Następnie skupimy się na możliwościach zatrudnienia osób niepełnosprawnych w zakładach pogrzebowych oraz innych firmach działających w branży funeralnej, a Pan Bartosz Gaca - wicedyrektor ds. prewencji w Departamencie Prewencji i Rehabilitacji ZUS - opowie o konkursie ZUS w ramach którego przedsiębiorcy mogą otrzymać wsparcie finansowe do kwoty nawet 300 000 zł (w poprzednich latach w ramach środków uzyskanych z ZUS można było m.in.: kupić sprzęt pozwalający na zmniejszenie konieczności dźwigania, np. wózek podnośnikowy załadowczo -wyładowczy z podnoszeniem hydraulicznym, wózek do transportu trumien, wózek-nosze do transportu zwłok po schodach, żurawik – dźwig do zwłok).

O innych możliwościach finansowania działalności firm z branży funeralnej opowie Pan Filip Samczuk – partner zarządzający WellDone Business.

 

W kolejnej części naszego spotkania – Partnerzy Polskiej Izby Branży Pogrzebowej – MB Motors oraz Ikars – zaprezentują naszym członkom ofertę specjalną przygotowaną dla Państwa z okazji naszego spotkania. Doradcy obu firm będą tego dnia do Państwa dyspozycji.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu – w tym celu prosimy wypełnić formularz zgłoszenia (dostępny w załączeniu) oraz przesłać go na nasz adres mailowy – biuro@polskaizbabranzypogrzebowej.com w terminie do 24 lutego 2023 roku. Liczba miejsc ograniczona.

 

Załączniki

Galeria Zdjęć

Polecamy

Balsamista Flotex Federacja Przedsiębiorców Polskich Ikars GB Toyota Okęcie Omega Forum Grupa MTP Magazyn Omega Życie Warte Jest Rozmowy MB Motors