Polska Izba Branży Pogrzebowej

Gdzie spotyka się branża funeralna?

Czwartek, 23 mar 2023 13:10

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji forum funeralnego Omega Funeral Forum, które odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w nowoczesnym centrum kongresowo-wystawienniczym Poznań Congress Center.

Gdzie spotyka się branża funeralna?

Komfort emocjonalny pracowników i wsparcie dla klientów, Zmiany w prawie pogrzebowym, Ceremoniał – wyzwania i zagrożenia oraz Marketing Funeralny – jak zarządzać firmą – to nazwy bloków tematycznych, które zostaną zaprezentowane podczas dwudniowej konferencji, spotkania branżystów w Poznaniu. Oprócz prezentacji i wykładów zaplanowano szeroki panel warsztatowo-szkoleniowy, w którym wspólnie z Państwem będziemy dyskutować na tematy ważne i trudne. Jak mówią organizatorzy - „Zależy nam na stworzeniu interaktywnej przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczenia, która zgromadzi jak najszersze grono przedstawicieli poszczególnych grup, aktywnie działających w biznesie pogrzebowym”.

 

Omega Funeral Forum to także możliwość zaprezentowania własnej oferty sprzedażowej, w nowoczesnej przestrzeni kongresowej, która umożliwia swobodną komunikację biznesową.

 

Polska Izba Branży Pogrzebowej objęła Omega Funeral Forum patronatem branżowym – zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas wydarzenia.

 

Więcej informacji na temat Forum znajdziecie Państwo tutaj.


 

Program Forum do pobrania w załączniku.

 

 

 

Załączniki

Polecamy

eMOCja Fundacja Medycyny Prenatarnej Flotex Federacja Przedsiębiorców Polskich Ikars GB Toyota Okęcie Grupa MTP Magazyn Omega Życie Warte Jest Rozmowy MB Motors