Polska Izba Branży Pogrzebowej

Profesjonalna obsługa klienta branży funeralnej

Poniedziałek, 13 mar 2023 10:00

Polska Izba Branży Pogrzebowej zaprasza właścicieli oraz pracowników zakładów pogrzebowych do wzięcia udziału w szkoleniu „Godne pożegnanie, empatyczna pomoc, wzajemne zrozumienie, czyli profesjonalna obsługa Klienta branży funeralnej” 16 września 2023 roku w Warszawie.

Profesjonalna obsługa klienta branży funeralnej

Obsługa każdego domu pogrzebowego powinna wyróżniać się specyficznymi cechami, które pomagają personelowi z godnością i szacunkiem oraz wielkim taktem wspomóc osoby będące w żałobie. Specyficzne umiejętności, opanowanie oraz
empatia wykorzystywane w celu wsparcia klienta powinny być standardem w obsłudze we wszystkich zakładach pogrzebowych.


Pamiętać należy także o odpowiednim, nienachalnym wizerunku zarówno pracowników zakładów pogrzebowych jak i jego wnętrz. Dobór odpowiedniej muzyki, kwiatów, części garderoby - to tylko nieliczne elementy wpływające na komfort oraz poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia dla naszych klientów.

 

Podczas zaproponowanego przez nas szkolenia odpowiemy na pytania:


To było godne pożegnanie, czyli jak zadbać o pamięć o Zmarłym, otoczyć bliskich opieką i zadbać o potrzeby rodziny Zmarłego?
Co mówi rodzina Zmarłego nawet, gdy nic nie mówi i dlaczego ważne jest by stworzyć na to przestrzeń?
Profesjonalizm najwyższej klasy, czyli jak dbać o wizerunek firmy pogrzebowej?
Jak dbać o wizerunek biura i pracowników?
Jak dbać o marketing firmy z szacunkiem dla Zmarłych i z troską o własne przedsiębiorstwo? Jak dbać o gesty, o których pamięta rodzina i z uznaniem mówią ludzie?

Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych? Jak przyjmować reklamacje? Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak rozmawiać i jak nie rozmawiać z mediami?


Szkolenie poprowadzi trener specjalizujący się w treningach asertywności, rozwoju osobistym, etycznej perswazji, psychologii sportu, prowadzący od lat szkolenia z negocjacji, absolwent Studium Trenerów Praeceptor, absolwent Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale obsługi klientów korporacyjnych w międzynarodowej korporacji IT oraz firmach doradztwa personalnego jako specjalista ds. szkoleń / trener.
Jest autorem książek o asertywności, narzędziach sprzedaży i obsługi klienta oraz podręcznika zarządzania dla administracji publicznej. W swojej wieloletniej pracy przeprowadził szkolenia dla m.in. Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Skarbu Państwa, Poczty Polskiej czy też Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

Ilość miejsc ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjęcia zgłoszenia.

Więcej informacji pod nr telefonu 798 198 997 / biuro@polskaizbabranzypogrzebowej.com

Galeria Zdjęć

Polecamy

eMOCja Fundacja Medycyny Prenatarnej Flotex Federacja Przedsiębiorców Polskich Ikars GB Toyota Okęcie Omega Forum Grupa MTP Magazyn Omega Życie Warte Jest Rozmowy MB Motors